ZAWODY

TORBA NA AKCESORIA WINNER X-EVA LUGGAGE

Dobre zorganizowanie na rybach,  to w nowoczesnym wędkarstwie podstawa. Bez miotania się, rozsypywania, szukania i przewalania gratów porozrzucanych wszędzie. Jeśli nie masz porządku na stanowisku podczas zawodów, przy ogromnej konkurencji i stale rosnącym poziomie, to nie jesteś w stanie nawiązać walki z najlepszymi. Właśnie po to jak grzyby po deszczu wyrastają kolejne akcesoria, które pomagają nam uporządkować stanowisko i zaoszczędzić sporo czasu. Dziś przyglądam się torbie z pojemnikami od firmy Winner!

 

Główny, duży pojemnik o wymiarach  36 cm x 25,5 cm x 9 cm mieści 1 podłużny pojemnik 33 cm x 10 cm x 8 cm i 3 mniejsze o wymiarach 13 cm x 9 cm x 8 cm.

Każdy element tego zestawu jest zamykany na dwa bardzo solidne suwaki. Wieczko jest przeźroczyste. Dzięki temu dokładnie wiemy, co mamy w każdej kuwetce.

Jedną z najważniejszych zalet tego zestawu to  jakość wykonania.  Dość gruby materiał EVA gwarantuje długie użytkowanie i łatwe czyszczenie. Materiał nie łapie brudu, wystarczy porządnie spłukać wodą i można dalej używać.

Dla mnie najważniejszą cechą pojemników marki Winner jest ich kompatybilność z popularnymi, zamykanymi półkami bocznymi różnych producentów. Jeśli zastanawialiście się czym wypełnić swoją ogromną  boczną kuwetę, to jest to dobra propozycja.

Pojemniki pasują do półki bocznej jakby były spasowane na miarę. To świetne rozwiązanie dla zawodników wyczynowych, którzy potrzebują porządku na stanowisku.

Jeśli chodzi o przeznaczenie poszczególnych pojemników, to oczywiście każdy pod siebie może wymyślać ich zastosowanie. Główna kuweta jest  świetna do mieszania zanęty, robienia miksów do methody  i przechowywania głównego towaru pod ręką. Do niego podczas wędkowania z pozostałych pojemników będziemy dodawać składniki, robaki, kukurydzę, gruby pellet itp.

Choć część pojemników w zamyśle twróców tego pakietu może służyć do przechowywania akcesoriów typu szczypce, wiertła do pelletu, wypychacze, zapasowe żyłki, koszyczki, drabinki ze spawikami itp. to mając na to wszystko miejsce w kombajnie, możemy całość wykorzystać na składniki do wędkowania. Pellety, zanety etc.

Nie byłbym sobą, gdybym nie szukał jeszcze innych możliwości wykorzystania tych pojemników. Kuwety z przykryciem na suwak mogą służyć do przygotowania towaru już w domu. Są do tego niemal idealne. Wyobraźcie sobie, że wsypujecie różne rodzaje pelletu jeszcze w domu. Zalewacie wodą i po odpowiednim dla danego pelletu czasie,  odsączacie i gotowe. Do tego celu wystarczy lekko odsunąć suwak i wylać wodę.

Tak możemy zrobić kilka rodzajów pelletu, zamykamy wieczka wkładamy do torby, a gdy przyjedziemy nad wodę, towar mamy, namoczony, “spuchnięty” i gotowy praktycznie do wędkowania:) Dochodził przez drogę,  a my zaoszczędziliśmy pół godziny przygotowań. Łowimy:)

PODSUMOWANIE:

Nowa propozycja Winnera powinna przypaść do gustu wymagającym i nowoczesnym wędkarzom ceniącym komfort i porządek na stanowisku. Dzięki temu, że pojemniki są zamykane możemy wykorzystywać je do przechowywania wszystkiego. Od akcesoriów,  typu koszyczki i drobiazgi sprzętowe po pellety, zanęty, a na robaczkach wszelakich kończąc. Jak napisałem powyżej można je wykorzystywać, również do przygotowania pelletu, dzięki temu nie musimy wozić kolejnych pojemników i sitek tylko do tego. Torba jest solidna jedynie na co trzeba uważać, to aby ostrymi przedmiotami nie przeciąć przeźroczystych wieczek. X – Eva Luggage od firmy Winner to również produkt dobrze wyglądający i nowoczesny. To już standard jeśli chodzi o projekty tej firmy. Polecam również wszystkim właścicielom bocznych, zamykanych półek, które ostatnio przeżywają okres wzmożonej popularności. Torba do nich pasuje idealnie!!!

Tekst i Foto: Tomek Sikorski

 

 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress