Zawody

O Nas

logo_maleMoczykije.net to serwis internetowy tworzony przez pasjonatów i dla pasjonatów. Głównym celem naszego zespołu jest propagowanie idei wędkarstwa sportowego i etycznego. Nie zobaczycie na moczykijach zdjęć ryb w zlewozmywaku, czy na desce do krojenia. Staramy się dbać o nasze naturalne środowisko, a częścią tej troski jest wypuszczanie złowionych ryb w jak najlepszej kondycji.

„Fotka, buzi i do wody” – to pierwszy cel, który nam przyświeca. W myśl zasady, że najważniejszy jest umiar, nie będziemy jednak robić z siebie kaznodziejów i zmuszać wszystkich do tego, aby postępowali podobnie. Najważniejsze, żeby każdy zaczął od siebie.

„Ważne żeby ślad pozostał,” czyli dokumentowanie wydarzeń naszego małego świata wędkarskiego, to drugi podstawowy cel naszego istnienia. Dzięki naszej stronie zawsze będziecie mogli sprawdzić, kto wygrał zawody, kto zajął kolejne miejsca na pudle, a komu tym razem nie poszło. To także kopalnia wiedzy o imprezach odbywających się w naszym regionie. Wiadomo, nie wszędzie dotrzemy, ale tam gdzie będziemy zawsze pozostanie ślad w postaci relacji na naszej stronie.

Przez kilka lat działaliśmy na darmowej domenie wyczyn.frix.pl. Przyszedł jednak czas na to by rozwinąć skrzydła, uniezależnić się i pokonać wcześniejsze ograniczenia. Postanowiliśmy wziąć sprawy w swoje ręce. Nie martwcie się, bo dorobek tych kilku lat udało nam się z powodzeniem przenieść na moczykije.net, więc bez problemu możecie wracać do ponad 200 tekstów, które do tej pory napisaliśmy.

Dlaczego nasza nowa nazwa nie kojarzy się z wędkarstwem wyczynowym? A dlatego, że chcieliśmy uniknąć szufladkowania, bo na moczykijach królować będzie wędkarstwo niemal w każdej formie. Najważniejsza jest radość i przyjemność płynąca z uprawiania naszego hobby. Znajdziecie tu oczywiście relacje z zawodów, treningów, ale także z normalnych wypadów na rybki. Oprócz tego wywiady i testy sprzętu. Dla każdego coś dobrego.

Zapraszamy serdecznie do współpracy wszystkich maniaków tego pięknego hobby. Piszcie relacje, róbcie ładne zdjęcia i wysyłajcie do nas. Pamiętajcie także o naszym facebook’u.

Jeśli podoba Wam się to co robimy, to polubcie nasz fanpage i komentujcie występujące na nim wydarzenia.

Wodom Cześć
Redakcja
moczykije.net

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress